Mazereti Nedeniyle Ara Sınavlara Katılamayan Öğrenciler için Duyuru

Sevgili öğrenciler;

Fakültemiz tarafından düzenlenen çevrimiçi sınavlarda bazı öğrencilerimizin teknik aksaklıklar nedeniyle sınavlarını tamamlayamadıkları ya da sınavlara katılamadıkları görülmüştür. Üniversitemiz mevzuatına göre mazereti nedeniyle ara sınavlara katılamayan öğrenciler için mazeret sınav hakkı bulunmaktadır.

Mazeret sınavları 26-28 Nisan 2023 tarihleri arasında düzenlenecek olup öğrencilerin mazeret sınavına katılmak istedikleri dersleri ve varsa mazeretlerini destekleyici belgeler ile (ekran görüntüsü, sağlık raporu vb.) aşağıdaki dilekçe ekinde bölümlerin kendi e-posta adreslerine göndermeleri gerekmektedir. Mazeret dilekçeleri için son gönderim tarihi 24 Nisan 2023 Pazartesi, saat 17.30'dur. Mazeret sınavına katılmak isteyen öğrencilerimiz ÜBYS üzerinden dersin sorumlu öğretim elemanı ile de irtibata geçmelidir. 

İlgili bölümün mazeretinizi geçerli bulması durumunda mazeret sınavlarına katılmaya hak kazanacaksınız. Mazeret sınavlarına girecek öğrencilerin listesi ve mazeret sınav tarihleri ara sınavlardan sonra ilan edilecektir.

Duyurular ve sınav tarihleri için dersin sorumlu öğretim elemanları tarafından yapılacak duyuruları dikkatle takip ediniz.

Sınavlarda bütün öğrencilerimize başarılar dileriz.

Bölüm E-posta Adresleri:

Antropoloji: antropoloji@hitit.edu.tr

Arkeoloji:  arkeoloji@hitit.edu.tr

Matematik:  matematik@hitit.edu.tr

Moleküler Biyoloji ve Genetik: mbg@hitit.edu.tr

Tarih: tarih@hitit.edu.tr

Türk Dili ve Edebiyatı: tde@hitit.edu.tr
HIZLI ERİŞİM

Deprem Destek Hattı
Deprem Destek Hattı
Birim Yöneticilerimiz İle Görüşün
Fen Edebiyat Fakültesi
Erhan TARHAN
Çevrimiçi